Każdy samochód, bez względu na model i markę, wymaga w pewnym momencie naprawy bądź remontu. Czasem kierowcy i właściciele aut decydują się na drobne zmiany, które mają spersonalizować wnętrze. Gorzej, gdy psuje się np. elektryka Golf 3 też czasem ulega taki awariom.

Stylizacja samochodu to modyfikacja, której dokonuje się z przyjemnością. Na rynku szuka się elementów, które wyróżnią samochód i detali, które nadadzą mu charakteru. niebanalne nakładki na kierownicę, ciekawe pokrowce na siedzenie to elementy wyposażenia, które w samochodzie najłatwiej zmienić. Wielu właścicieli aut Golf 3 nadwozie też próbuje spersonalizować i nadać mu indywidualnego charakteru.

Zdecydowanie większym wyzwaniem, niż wystylizowanie auta, jest usunięcie awarii. W zaciszu przydomowego garażu swój wizerunek może zmienić wygląd Golf 3 elektryka wymaga jednak wizyty w warsztacie. Doświadczeni mechanicy znają na pamięć usterki najczęściej występujące w danym modelu auta. Pozwala to na szybkie ustalenie źródła problemu i jego profesjonalne usunięcie w taki sposób, by nie zagrażał on bezpieczeństwu w dalszym użytkowaniu samochodu.